Filozofia i kultura

Producent transformatorów energetycznych

SGB-SMIT to producent transformatorów energetycznych w szerokim zakresie mocy i napięć. Jeden z największych producentów transformatorów w Europie.

Transformator Royal SMIT
Transformatory wielkich mocy
Stacje i podstacje GPZ
SGB
Transformatory mocy
do stacji GPZ
SGB
Transformatory olejowe
do siedzi rozdzielczych, do rozdzielczych stacji transformatorowych
SGB
Transformatory suche żywiczne
dla przemysłu, dla farm wiatrowych
Napięcie GN 220kV – 800kV 220kV 110kV 31.5kV / 21kV /
15,75kV / 6.3kV
690V / 420V / 400V
Moc 150MVA – 1200MVA 10MVA – 150MVA 50kVA – 25MVA
Klienci Elektrownie, producenci energii elektrycznej
Operatorzy narodowi, linie przesyłowe
Spółki dystrybucyjne, przemysł, elektrownie Spółki dystrybucyjne, przemysł, mali producenci energii, przemysł Spółki dystrybucyjne, przemysł, mali producenci energii, przemysł

Bycie „Mocnym Partnerem” to nasza wiodąca zasada, która podsumowuje filozofię naszej firmy. Oznacza to dla nas zarówno motywację, jak i wyzwanie. Jako producent transformatorów energetycznych oferujemy szeroką gamę produktów obejmujących: transformatory mocy, transformatory wielkiej mocy, transformatory suche żywiczne i rozdzielcze transformatory olejowe. Nasze usługi, w wielu krajach są synonimem najwyższej jakości. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi w energetyce. Nasza firma to kompetentny partner, którego profesjonalizm jest potwierdzony wieloletnim doświadczeniem.

Transformatory mocy SGB-SMIT

Nasze najwyższej jakości usługi nie byłyby możliwe bez naszych pracowników. SGB-SMIT zatrudnia ponad 1500 osób, głównie w Europie. Nasi pracownicy to wykwalifikowany i profesjonalny personel, pomimo to SGB-SMIT kładzie nacisk na ciągłe dokształcanie swoich pracowników.

Wykwalifikowany personel firmy SGB-SMIT Transformatory

Ale to nie wszystko: dobro naszych pracowników i pozytywna atmosfera pracy odgrywają w naszej firmie kluczową rolę. Oprócz elastycznych godzin pracy i związanego z wydajnością wynagrodzenia, grupę SGB – SMIT charakteryzuje szczególnie dobra, rodzinna atmosfera pracy. Zarówno polityka „otwartych drzwi”, jak niebiurokratyczne kanały komunikacji na właściwie każdym poziomie, to część naszego myślenia